Spec od czarnej roboty

Autor | Optymalizacja i porady

HP LaserJet Managed MFP E62555dn

Około 80% sygnałów z otoczenia przyjmujemy za pośrednictwem wzroku. Kolor w obrazie jest źródłem wielu dodatkowych, trudnych do przekazania w mono, informacji. Nic więc dziwnego, że od momentu powstania pierwszych drukarek, każda nowa technologia odwzorowania koloru była przyjmowana z wielkim zainteresowaniem. Jednak są sytuacje, w których kolor nie jest konieczny. Gdzie potrzebujemy dużej liczby wydruków lub kopii w możliwie najniższej cenie, tam pojawia się konieczność zastosowania wysokowydajnego, niezawodnego i taniego w eksploatacji urządzenia drukującego w czerni i bieli – takiego jak HP LaserJet Managed MFP E62555dn.

Podobnie jak inne urządzenia z serii HP LaserJet Managed, MFP E62555dn wyposażony jest w jednoprzebiegowy podajnik oryginałów, tzw. Dual Scan. Gwarantuje to dużą szybkość i wydajność oraz najwyższy stopień bezpieczeństwa w tej klasie dostępnych na rynku urządzeń drukujących. Jednak tym, co zyskuje dla niego największe zainteresowanie klientów, jest koszt eksploatacji.

Najtańszy w eksploatacji, szybki i niezawodny

Cena eksploatacji HP LaserJet Managed MFP E62555dn to głównie koszt druku w czerni i bieli. Jedna kopia to wydatek ok. 2 gr. Do tego dochodzi niskie zużycie energii.

Prędkość druku jest rewelacyjna. Wynosi do 52 stron na minutę. Ponadto urządzenie wyposażono w standardowe mechanizmy wykrywania pustych stron, łatwe, zdalne zarządzanie ustawieniami, możliwość rozbudowy o różnego rodzaju podajniki i finishery, które zwiększają komfort użytkowania i wszechstronność zastosowań. O mocy tego urządzenia świadczy fakt, że normatywny cykl pracy wynosi aż 450 000 stron miesięcznie.

Podsumowując. HP LaserJet Managed MFP E62555dn to kombajn biurowy, który zapewnia długotrwałe, bezawaryjne i utrzymujące najwyższe standardy jakości drukowanie, kopiowanie i skanowanie. Wszystkie czynności wykonamy szybko, sprawnie i – co nie mniej ważne – bezpiecznie.

Bezpieczny jak HP

Kilka lat temu doszło do serii włamań hakerskich do sieci firmowych. Łączyło je to, że bramą dla włamywaczy był sprzęt drukujący. Producenci urządzeń drukujących zdali sobie nagle sprawę z tego, że starając się zapewnić maksymalny komfort użytkowania, nie położyli adekwatnego nacisku na kwestie bezpieczeństwa.

HP LaserJet Managed MFP E62555dn

Hewlett Packard przekuło potencjalne zagrożenie w sukces. Konsekwentnie realizowana polityka bezpieczeństwa dała doskonałe wyniki: sprzęt drukujący HP uważany jest za jeden z najlepiej zabezpieczonych spośród wszystkich modeli drukarek i MFP dostępnych na runku.

HP LaserJet Managed MFP E62555dn jest na to świetnym przykładem, jako że posiada liczne i oferowane w standardzie mechanizmy ochronne, na czele z HP Sure Start (monitoring i konserwacja BIOS-u) oraz bieżącym śledzeniem wydarzeń w sieci. Warty uwagi jest też HP Connection Inspector, który przerywa automatycznie podejrzane połączenia sieciowe. Do tego dochodzi wieloczynnikowe uwierzytelnianie i szyfrowanie dokumentów, co chroni dane firmy przed dostaniem się w niepowołane ręce.

Jeżeli kolor nie jest dla nas priorytetem, HP LaserJet Managed MFP E62555dn zagwarantuje pełną satysfakcję w realizacji nawet najbardziej obciążających zadań biurowych.

Ostatnio zmodyfikowane: 26 czerwca 2018