Niezawodny partner w biznesie

Autor | Technologia i urządzenia

HP Color LaserJet M577 dnm

Jakie cechy ma niezawodny partner w biznesie? Możemy na niego zawsze liczyć, a szczególnie w tych momentach, gdy potrzebujemy szybkości, doskonałej jakości i niezawodności. Czego jeszcze brakuje w tym zestawie? Oczywiście zaufania, bo na partnerze musimy polegać jak na samym sobie. Pewność, że poufne dane są bezpieczne gwarantuje komfort pracy. Jeżeli myśleliśmy o partnerze, który skutecznie rozwiąże problemy druku w średnich i dużych firmach, to mocnym kandydatem do tej roli jest HP Color LaserJet M577 dnm.

Urządzenie Hewlett Packard to skuteczne rozwiązanie problemu taniego i energooszczędnego druku w kolorze oraz kopiowania i skanowania w formacie A4. MFP oferuje również jedne z najlepszych zabezpieczeń przed niepowołanym dostępem.

Tanio, szybko i dokładnie

Szacunkowe koszty druku z wykorzystaniem HP Color LaserJet M577 dnm nie pozostawiają miejsca na wątpliwości. Przy kosztach druku kopii A4 czarno-białej na poziomie 0,038 zł netto, a w kolorze 0,24 zł netto, trudno będzie znaleźć rozsądną konkurencję.

Przy normatywnym cyklu pracy HP Color LaserJet M577 dnm w pełni zaspakaja potrzeby druku wielu dużych i większości średnich firm. Z kolei imponująca szybkość druku – do 38 stron zadrukowanych obustronnie kartek na minutę, zarówno w wersji czarno-białej, jak i w kolorze – zapewnia płynność pracy.

Koszty eksploatacji są zbliżone do wysokiej klasy urządzeń A3. Model wyróżnia się doskonałym odwzorowaniem kolorów i rozdzielczością druku 1200×1200 dpi.

HP Color LaserJet M577 dnm

Skanowanie w jednym przebiegu

Zastosowanie jednoprzebiegowego podajnika oryginałów wymiernie przyspiesza wszelkie operacje związane z kopiowaniem i skanowaniem. Znacznym ułatwieniem pracy jest duża pojemność podajników i tac odbiorczych oraz szeroka gama obsługiwanych nośników – od folii, przez koperty, etykiety, papier makulaturowy, papiery wysoko- i niskogramaturowe, po papier dziurkowany. Jeżeli dodamy do tego różne możliwości finishingu, otrzymamy pełny obraz urządzenia, które oferuje imponujące parametry eksploatacyjne za bardzo niewygórowaną cenę. Zwłaszcza, że nie musimy go kupować – często o wiele korzystniejszą i wygodniejszą opcją jest dzierżawa.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat urządzeń drukujących? Chcesz dobrać odpowiednie urządzenia do swojego biura? Skorzystaj z pomocy specjalistów i skontaktuj się z naszym doradcą handlowym.

Kamil Gamrat – kg@kserkop.pl

Dziura zamieniona w tarczę

Większość sieciowych urządzeń drukujących w celu ułatwienia pracy użytkownikom pozwala na łatwy dostęp i udostępnianie zasobów. Podnoszenie komfortu eksploatacji, przy braku jednoczesnego akcentowania kwestii zabezpieczeń, doprowadziło do serii ataków sieciowych, których wrotami były właśnie urządzenia drukujące.

Firma HP zareagowała bardzo szybko i od lat prowadzi konsekwentną politykę bezpieczeństwa. Obecnie sprzęt drukujący HP uważany jest za najlepiej zabezpieczony spośród wszystkich dostępnych na rynku modeli. Za taka opinią przemawia m.in. funkcja wykrywania włamań w czasie pracy. Drukarka stale monitoruje zdarzenia w sieci, a w przypadku wykrycia zagrożenia resetuje system, a następnie uruchamia się ponownie, sprawdzając integralność BIOS-u. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości następuje automatyczne załadowanie systemu z kopii głównej i porównanie oprogramowania drukarki z wzorcem (biała lista). Dzięki takim urządzeniom jak HP Color LaserJet M577 dnm flota drukująca, nazywana dziurą w systemach bezpieczeństwa, zamieniła się w ich tarczę.

Ostatnio zmodyfikowane: 26 czerwca 2018