Kariera

Kariera

Chcesz poznać bliżej rynek poligrafii?

Dołącz do naszego zespołu!

  • Staż - Dział Handlowy

    Poszukujesz ambitnych wyzwań?
    Jesteś zdeterminowana/y w dążeniu do celu?
    Chcesz poznać rynek drukarski i poligraficzny?

    Jeśli na WSZYSTKIE ww. pytania odpowiedziałaś/eś TAK to zapraszamy do rekrutacji na stanowisko: Stażysta w dziale handlowym drukarni Kserkop.

    Kserkop to firma istniejąca od prawie 30 lat i niezmiennie świadcząca kompleksowe usługi poligraficzne. Wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowany personel sprawia, że znajdujemy się w czołówce firm oferujących zarówno serwis i dystrybucję urządzeń druku biurowego, jak również druku cyfrowego, uszlachetniania oraz oprawy introligatorskiej.

    Współpracujemy z takimi markami jak Samsung, Konica Minolta, Eizo.

    OPIS STANOWISKA:

    realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
    obsługa Klientów oraz sprzedaż
    budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    WYMAGANIA:

    podstawowa znajomość programów graficznych
    umiejętność prezentacji, efektywnej komunikacji i budowania relacji
    elastyczność, szybkość reagowania i dostosowania się do zmian

    OFERUJEMY:

    roczny staż
    stałe wynagrodzenie plus atrakcyjny system prowizyjny
    specjalistyczne szkolenia branżowe

    Wszystkie osoby zainteresowane procesem rekrutacji prosimy o przesłanie CV z obowiązkowym zdjęciem oraz listem motywacyjnym. Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Czy jesteś pewien?

Wprowadzone dane do formularza zostaną bezpowrotnie utracone.

Potwierdzenie

Wiadomość została pomyślnie wysłana